Веб продавница

Попуст!

Детергент за перење алишта Магнум 2л.

157 ден 142 ден

Детергент за машинско и рачно перење на алишта со исклучително пријатен и освежувачки мирис на испраните алишта.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Алишта
 • 2л.
 • Магнум
Шифра: 26002000 Категорија:

Опис

Детергент за машинско и рачно перење на алишта со исклучително пријатен и освежувачки мирис на испраните алишта.

Детергент за перење алишта Магнум 2л.

 • Пролетна свежина
 • Без фосфати
 • 30, 45, 60 степени
 • 35 перења

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Детергент за перење алишта Магнум 2л.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *