Веб продавница

Попуст!

Детергент за перење алишта Магнум 5л.

368 ден 332 ден

Детергент за машинско и рачно перење на алишта со исклучително пријатен и освежувачки мирис на испраните алишта.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Алишта
 • 5л.
 • Магнум
Шифра: 26002001 Категорија:

Опис

Детергент за машинско и рачно перење на алишта со исклучително пријатен и освежувачки мирис на испраните алишта.

Детергент за перење алишта Магнум 5л.

 • 5л економично пакување
 • Машинско и рачно перење
 • Пролетна свежина
 • Без фосфати
 • 30, 45, 75 степени
 • 80 перења

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Детергент за перење алишта Магнум 5л.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *