Веб продавница

Попуст!

Детергент за садови Пела 5л.

328 ден 312 ден

Брзо, лесно и ефикасно отстранува маснотии и ги остава садовите блескаво чисти. Истовремено е нежен за рацете. 100% сировини од растително потекло. Содржи глицерин за нега на рацете.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Садови
 • 5л.
 • Пела
Шифра: 56002001 Категорија:

Опис

Брзо, лесно и ефикасно отстранува маснотии и ги остава садовите блескаво чисти. Истовремено е нежен за рацете. 100% сировини од растително потекло. Содржи глицерин за нега на рацете.

Детергент за садови Пела 5л.

 • 5л економично пакување
 • 100% сировини од растително потекло
 • Отстранува маснотии
 • Блескаво ги чисти садовите
 • Нежен за рацете

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Детергент за садови Пела 5л.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *