Веб продавница

Попуст!

Омекнувач за алишта Пела 5л.

353 ден 336 ден

Концентриран омекнувач за алишта, за вистинска мекост и прекрасен мирис на алиштата.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Алишта
 • 5л.
 • Пела
Шифра: 36022000 Категорија:

Опис

Концентриран омекнувач за алишта, за вистинска мекост и прекрасен мирис на алиштата.

Омекнувач за алишта Пела 5л.

 • 5л економично пакување
 • Концентриран омекнувач
 • Достапен во 2 различни ароми
 • Вистинска мекост на алиштата
 • Прекрасен мирис;
 • 5л=20л

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Омекнувач за алишта Пела 5л.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *