Веб продавница

Пакет средства #1

1390 ден

  • Детергент за перење алишта Магнум 5л.
  • Омекнувач за алишта Пела 5л.
  • Течен сапун Аметисте 1л.
  • Детергент за садови Пела 1л.
  • Средство за подови Пела 1л.
  • Средство за стакло Ипет 750мл.
  • Повеќенаменско средство Ипет 750мл.
  • Политура Ипет 500мл.
  • Одмастувач Ипет 750мл.
  • Абразивен крем Маг
Категорија:

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Пакет средства #1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *