Веб продавница

Попуст!

Пакет средства #2

2490 ден 2241 ден

 • Детергент за перење алишта Магнум 5л.
 • Омекнувач за алишта Пела 5л.
 • Течен сапун Аметисте 5л.
 • Детергент за садови Пела 5л.
 • Средство за подови Пела 5л.
 • Средство за стакло Ипет 750мл.
 • Повеќенаменско средство Ипет 750мл.
 • Политура Ипет 500мл.
 • Одмастувач Ипет 750мл.
 • Абразивен крем Маг
 • Раствор за чистење и дезинфекција Исептал 0.2% 5л
Категорија:

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Пакет средства #2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *