Веб продавница

Попуст!

Политура Ипет 500мл.

109 ден 99 ден

Политура за мебел и дрвени површини на силиконска основа. Ги негува и чисти дрвените површини до блескав сјај и истовремено остава пријатен мирис во просторијата.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Дрво
 • Прскалка
 • 500мл.
 • Ипет
Шифра: 86002000 Категорија:

Опис

Политура за мебел и дрвени површини на силиконска основа. Ги негува и чисти дрвените површини до блескав сјај и истовремено остава пријатен мирис во просторијата.

Политура Ипет 500мл.

 • Полира
 • Чисти и негува
 • Интензивен сјај
 • Пријатен мирис

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Политура Ипет 500мл.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *