Веб продавница

Попуст!

Повеќенаменско средство Ипет 750мл.

109 ден 99 ден

Моќно повеќенаменско средство базирано на нано технологија за секојдневно пребришување на сите непорозни површини, вклучувајќи инокс, стакло, керамика, дрво, мермер и челик.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Инокс, стакло, керамика, дрво, мермер и челик
 • Прскалка
 • 750мл.
 • Ипет
Шифра: 76012000 Категорија:

Опис

Моќно повеќенаменско средство базирано на нано технологија за секојдневно пребришување на сите непорозни површини, вклучувајќи инокс, стакло, керамика, дрво, мермер и челик.

Повеќенаменско средство Ипет 750мл.

 • Повеќенаменско средство
 • Нано технологија
 • Одмастувач
 • Без алкохол
 • Mega pack 750ml

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Повеќенаменско средство Ипет 750мл.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *