Веб продавница

Попуст!

Средство за кожа Магнум 750мл.

352 ден 317 ден

Средство за чистење и нега на кожен мебел кое воедно ја штити кожата од сушење.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Кожни површини
 • Прскалка
 • 750мл.
 • Магнум
Шифра: 97002000 Категорија:

Опис

Средство за чистење и нега на кожен мебел кое воедно ја штити кожата од сушење.

Средство за кожа Магнум 750мл.

 • Чисти и негува
 • Прихранува
 • Ја штити кожата од сушење
 • И дава влажност на кожата

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Средство за кожа Магнум 750мл.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *