Веб продавница

Попуст!

Средство за подови Пела 1л.

99 ден 90 ден

Универзално средство за чистење на тврди подни површини со пријатен мирис и арома на планинска свежина. Концентрирано средство, се користи растворено. Носечка активна материја од растително потекло.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Планинска свежина
 • Подови
 • 1л.
 • Пела
Шифра: 66002000 Категорија:

Опис

Универзално средство за чистење на тврди подни површини со пријатен мирис и арома на планинска свежина. Концентрирано средство, се користи растворено. Носечка активна материја од растително потекло.

Средство за подови Пела 1л.

 • Универзално средство за сите врсти на подови
 • Концентрат
 • Активна материја од растително потекло
 • Пријатен мирис
 • Арома на планинска свежина
 • 24 часовна свежина

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Средство за подови Пела 1л.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *