Веб продавница

Попуст!

Средство за стакло Ипет 750мл.

72 ден 65 ден

Освен што бескпрекорно ќе ги исчисти прозорците и секаков вид на стаклени површини исто така домот ќе го освежи со прекрасна и незаменлива арома на лаванда.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Стакло
 • Прскалка
 • 750мл.
 • Ипет
Шифра: 76002000 Категорија:

Опис

Освен што бескпрекорно ќе ги исчисти прозорците и секаков вид на стаклени површини исто така домот ќе го освежи со прекрасна и незаменлива арома на лаванда.

Средство за стакло Ипет 750мл.

 • Стакло и прозорци
 • Нано технологија
 • Mega pack 750ml
 • Арома на лаванда

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Средство за стакло Ипет 750мл.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *