Веб продавница

Попуст!

Течен сапун Аметисте 1л.

68 ден 62 ден

Нежен течен сапун за секојдневна употреба, со глицерин за нега на рацете.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Раце
 • 1л.
 • Аметист
Шифра: 46002002 Категорија:

Опис

Нежен течен сапун за секојдневна употреба, со глицерин за нега на рацете.

Течен сапун Аметисте 1л.

 • 1000 мл
 • Прекрасна арома
 • Достапен во 4 различни ароми
 • Со глицерин
 • Нежен за рацете

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Течен сапун Аметисте 1л.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *