Веб продавница

Попуст!

Течен сапун Аметисте 5л.

312 ден 297 ден

Нежен течен сапун за секојдневна употреба, со глицерин за нега на рацете.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Фелче
 • Раце
 • 5л.
 • Аметист
Шифра: 46022000 Категорија:

Опис

Нежен течен сапун за секојдневна употреба, со глицерин за нега на рацете.

Течен сапун Аметисте 5л.

 • 5л економично пакување
 • Прекрасна фелче арома
 • Достапен во 2 различни ароми
 • Со глицерин
 • Нежен за рацете

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Течен сапун Аметисте 5л.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *