Веб продавница

Попуст!

Одмастувач Ипет 750мл.

125 ден 113 ден

Вискоквалитено средство кое може да ги отстрани дури и најтврдокорните нечистотии и дамки а истовремено е ненагризувачки и нема штетни ефекти на површините кои се чистат. Се користи за чистење на закоравени нечистотии во кујната, отстранување на дамки на облека и за чистење на масти и масла на метални површини. Готов раствор.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Разни метални површини, облека
 • Прскалка
 • 750мл.
 • Ипет
Шифра: 96002000 Категорија:

Опис

Вискоквалитено средство кое може да ги отстрани дури и најтврдокорните нечистотии и дамки а истовремено е ненагризувачки и нема штетни ефекти на површините кои се чистат. Се користи за чистење на закоравени нечистотии во кујната, отстранување на дамки на облека и за чистење на масти и масла на метални површини. Готов раствор.

Одмастувач Ипет 750мл.

 • Отстранува најтврдокорни маснотии
 • Не ги оштетува површините
 • Отстранува дамки на облека
 • Готов раствор

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Одмастувач Ипет 750мл.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *