Веб продавница

Попуст!

Омекнувач за алишта Пела 2л.

153 ден 138 ден

Концентриран омекнувач за алишта, за вистинска мекост и прекрасен мирис на алиштата.

 • Сент/Арома
 • Препорачана површина
 • Форма
 • Пакување
 • Бренд
 • Алишта
 • 2л.
 • Пела
Шифра: 36002001 Категорија:

Опис

Концентриран омекнувач за алишта, за вистинска мекост и прекрасен мирис на алиштата.

Омекнувач за алишта Пела 2л.

 • Концентриран омекнувач;
 • Достапен во 2 различни ароми;
 • Вистинска мекост на алиштата;
 • Прекрасен мирис

Нема мислења за овој производ.

Бидете први и напишете мислење за “Омекнувач за алишта Пела 2л.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *